Spolupracujeme

Spolupracujeme

Inštruktor: Honza Musil

honzamusil

Od roku 1998 profesionálny inštruktor potápania cez 4000 ponorov stovky vyškolených potápačov rôznych úrovní od začiatočníkov po profesionálov.
Bývalý spolumajiteľ potápačského centra Lighthouse v egyptskej Hurghade a aktívny člen speleopotápěčské skupiny Hranický kras podieľajúce sa na výskume Hranickej priepasti.
Aktívne inštruktor nádychového aj prístrojového potápania.

Kvalifikácia:

  • FII Freediver Level 3
  • FII Instructor Level 1
  • PADI Master Scuba Diver Trainer
  • DAN Oxygen Provider Instructor
  • IANTD Advanced EAN Instructor Trainer
  • Full Cave Trimix Diver
  • Rebreather diver na přístrojích Liberty, Hammerhead, Rebel

Honza Musil je známy predovšetkým z Egypta, kde od roku 2002 pôsobil, desať rokov žil a vlastne čiastočne pôsobí dodnes. Je aktívnym inštruktorom a naučil potápať už stovky nadšených vodomil a mnoho vodomil tiež vytvoril, dokonca aj zo zarytých suchozemcov. S potápaním začal ešte v minulom storočí a dnes sa s ním môžete stretnúť predovšetkým pri jeho výletoch za potápaním nielen do Červeného mora, ale aj okolo Hranickej priepasti, na ktorej výskume sa aktívne podieľa. Je aktívnym potápačom a ročne odučí desiatky študentov rôznych potápačských úrovní, začiatočníkov počínajúc a inštruktormi končiac, od freedivingu cez rekreačný až po technické potápanie. Hoci po návrate z Egypta zvoľnil s intenzitou ponorov, má ich za sebou viac ako 4000.

 

Balic1

  • Spoločnosť baliace, sro - Basic Lifesaving Competence sa už od roku 2007 zaoberá vzdelávacou činnosťou a outdoorovými aktivitami. Balic, sro je akreditovaným zariadením Ministerstva školstva, mládeže a telovýchovy a Ministerstva práce a sociálnych vecí. Organizuje rekvalifikačné kurzy, akreditované programy aj základné kurzy pre širokú verejnosť, firmy či školy.

 

 

Swim-Smooth-Logo-Master-Knockout-RGB_1 Už máte náš kvalitný neoprén a ešte by ste sa chceli kvalitne naučiť plávať? Páči sa nám plavecká škola a oddiel Swim Smooth, ktorý odporúčame. Vo Swim Smooth trénujú a učí plávať deti i dospelých v individuálnych i skupinových hodinách, usporadúvajú plavecké tábory a oveľa viac. Pozrite sa na ich ponuku na www.swimsmooth.cz

 

 

logoNiečo málo o Aquactive ich slovami: S canyoningu sme začali pred viac, ako 20 rokmi. Koľko sme prešli kaňonov, dnes už ťažko spočítame. A spektrum absolvovaných kaňonov je veľa široké. Od jednoduchých po extrémne náročné, od suchých po extrémne vodnaté. Veľa kaňonov bolo pohodových, veľa zaujímavých, niekoľko nudných a niekoľko dobrodružných, kedy sme si hrable na dno. Skúsenosti s canyoning máme.