Servis a opravy

Servis a opravy

 • Ponúkame kompletný záručný a pozáručný servis všetkých typov a značiek oblekov pre vodné športy i oblekov pre profesionálne a pracovné potápanie.
 • Servis prebieha v priestoroch našej dielne v Zlíne.
 • Ceny opráv riešime s každým zákazníkom individuálne (cena musí byť vždy odsúhlasená vopred).
 • V prípade, že zákazník nevyzvedne opravený tovar do 3 mesiacov od dokončenia opravy, vyhradzujeme si servis účtovať skladné, a to vy výške 30 Kč / deň / kus.
 • Po dohode možno dohodnúť expresný termín s príplatkom (pokiaľ to dovolí technológie opravy).

Informácie k opravám suchých oblekov:

 1. Ak to umožňuje stav obleku, ponúkame za 490 Sk "vstupné" tlakovú skúšku. Tým môžeme vopred odhaliť ďalšie netesnosti na obleku. Často sa stáva, že si napríklad zákazník nechá vymeniť krčnej manžetu, ale následne sa zistí, že tečú aj topánky alebo zips atď. ... Otázkou potom je, či investovať do obleku, ktorý je celkovo v zlej kondícii.

 2. Do servisu preberáme iba čisté obleky. Ak je oblek znečistený, účtujeme zákazníkovi poplatok za vyčistenie 200 Sk. Jedná sa o také očistenie obleku, ktoré umožňuje vykonať opravu.

 3. Po vykonaní opravy sa vždy robí kontrolné tlaková skúška, ktorá je v cene opravy. Ak sú zistené ďalšie netesnosti, je zákazník kontaktovaný k súhlasu s vykonaním ďalších opráv na obleku.

 4. Všetky ceny za čiastkové opravy sú vopred konzultované a odsúhlasené so zákazníkom.

 5. Po odsúhlasení ceny si servis AGAMA vyhradzuje právo účtovať v prípade potreby sumu za viac práce max. Do výšky 10% z odsúhlasenej ceny a to najmä v prípadoch, že po odstránení vodotesných opasok, zipsu, manžiet, topánok a pod. Je na obleku ďalšia vrstva z predchádzajúceho lepenie, ktorá nebola vopred vidieť alebo bol oblek neodborne dolepován (zvnútra alebo zvonku) a je potrebné ho čistiť pred lepením nových komponentov.

 6. Po vykonaní všetkých opráv vydá servis na oblek štítok o vykonaní tlakovej skúšky, prípadne štítok, že tlakovú skúšku nemožno vykonať (ak zákazník odmietne niektoré opravy).

 7. Upozorňujeme, že suché potápačské obleky z komprimovaného (Kresy) neoprénu v hrúbke menšej ako 5mm v našej firme neopravujeme. Na také obleky iba vsádzame (meníme) latexové manžety (nie neoprénové).